Directreal Pro

Katarína Matušková

Mojim poslaním je pomáhať ľuďom. Pomôžem Vám s riešením Vášho bývania.


Moja ponuka

(7 nehnuteľnosti)

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo o mne napísali spokojní klienti. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Zoznam
Dlaždice

Moje najnovšie referencie

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo ste o mne napísali. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Pri druhej skúsenosti s p. Matuškovou opäť maximálna spokojnosť. Mohol som sa na ňu absolútne spoľahnúť a všetko išlo tak, ako sme sa dohodli a bez najmenších problémov.

Filip Raník

100% spokojnosť s priebehom celej transakcie. Pani Matušková priebežne informovala o jednotlivých krokoch, tak aby nevznikli nejaké prieťahy alebo komplikácie.

Peter Backo

Maximálna spokojnosť.

Janka Škrovánková

Maklér bol veľmi profesionálny. Príjemný v komunikácii, vyzná sa vo svojom biznise, transakciu zrealizoval jasne a korektne. S Katarinou prácou som veľmi spokojný. Povedala nám, kde a kedy nás máme kontaktovať v prípade otázok, ktoré sme potrebovali. dakujem za tvoju pracu.

Olga Shierkuziieva

Veľká spokojnosť

Erik Cseh