Directreal Partner

Ladislav Adamec

Snom každého z nás je mať vlastnú nehnuteľnosť. Chcete,aby sa Váš sen stal realitou? Ochotne Vám poradím,pomôžem,vybavím.


Moja ponuka

(14 nehnuteľnosti)

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo ste o mne napísali. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Zoznam
Dlaždice

Moje najnovšie referencie

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo ste o mne napísali. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Odporúčam pána Adamca, ochotný, profesionálny a milý.

Jozef Nagy

Directreal je úžastný team ľudí. Moja kúpa nehnuteľnosti bola unikátna, žijem v zahraničí väčšinu môjho života a slovenské banky mi preto nechceli výjst v ústrety. Directreal ale za mňa bojoval do poslednej chvíle a kúpa sa nakoniec podarila. Nesmierne som im vďačná. Moja ďalšia kúpa pôjde taktiež cez nich. Veľmi si takisto cenim maklérovu úprimnosť a profesionalitu. Hneď od začiatku som mala p...

Katarina van Derham

Directreal pobocka v Galante nas milo prekvapila profesionalitou, ochotou a efektivitou vsetkych zamestnancov, s ktorymi sme boli v kontakte.Predavali sme nehnutelnost na dialku, z Velkej Britanie a necakali sme, ze predaj pojde tak lahko, a to vdaka zrucnosti a efektivnej prace DirectReal. Od zaciatku do konca transakcie sme boli stale informovani o dalsich krokoch. Nasa involvovanost bola mini...

Veronika Adam Švarcová

Sme veľmi radi, že sme oslovili pri predaji Garsónky p.Ladislava Adameca z Realitnej spoločnosti Directreal. Jednanie bolo na veľmi profesionálnej úrovni, vždy sme boli informovaní o aktuálnom stave obchodu. Poradil, zodpovedal na naše otázky a doviedol predaj do zdarného konca.Vrelo odporúčame Realitnú kanceláriu Directreal a pána Ladislava Adameca.Vrelá vďaka!

Imrich Mikloš

Dobrý deň,s prácou makléra som nad mieru spokojná. Bola s ním dobrá komunikácia, obratom reagoval na správy, vybavil všetko potrebné a ušetril mi kopu času nakoľko som nemusela za každým lietať na byt.

Zuzana Boldišová

Ako ste si mohli všimnúť, my v Realitnej kancelárii Directreal máme záľubu v súťažiach. Každý mesiac oceňujeme jedného z našich maklérov ako "Maklér mesiaca". To je šanca zažiariť v rámci celej realitnej sieti a povoziť sa mesiac na krásnom automobile.

Maklér mesiaca
august 2018
Maklér mesiaca
november 2017
maklér mesiaca
august 2018
maklér mesiaca
november 2017

Táto webstránka využíva súbory cookies pre vylepšovanie užívateľského rozhrania. Používaním webstránky vyjadrujete súhlas s ich používaním