Directreal Office

Mária Pajchortová

Úprimnosť, zodpovednosť a dôvera sú podstatou môjho života. Čo robím, robím naplno a pomáham ľuďom plniť sny.


Moja ponuka

(2 nehnuteľnosti)

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo o mne napísali spokojní klienti. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Zoznam
Dlaždice

Moje najnovšie referencie

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo ste o mne napísali. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

S prácou maklérky sme boli veľmi spokojní. Profesionálny prístup, kultivované vystupovanie, presnosť a spoľahlivosť. Môžeme len odporúčať.

Dana Kamenická

Super , všetko bolo vysvetlené. Bez nátlaku. Rýchle jednanie. Odporúčam každému  Ďakujem pekne za pomoc

Olexander Bielash

Spolupráca s p. Pajchortovou prebiehala celú dobu na maximálne vysokej úrovni. Skvelá spätná väzba, komunikácia, flexibilita, výborný prehľad o všetkých krokoch, ktoré pri predaji mali nasledovať. Prístup a manažovanie celého procesu, od obhliadok až po odovzdanie nehnuteľnosti, bolo reprezentatívne a bezproblémové. Oceňujem tiež jej odbornosť a ľudskosť. Vrelo odporúčam p. Pajchortovú každému, kt...

Pani Pajchortovú môžeme len odporúčať. Boli sme s ňou veľmi spokojní. Bol to náš prvý predaj nehnuteľnosti, všetko nám trpezlivo vysvetlila, vybavila na 100%. Mala profesionálny prístup, bola vždy k dispozícii a k tomu ešte veľmi milá. Perfektná robota!

p.Eva Kučnírová

So službami kancelárie a rovnako pani maklérky sme boli ako kupujúca strana plne spokojní. Počas celého procesu nedošlo k žiadnemu nedorozumeniu, o všetkom sme boli vopred a jasne informovaní. Cely proces prebehol hladko a podľa plánu, samozrejme s našim nutným  príspevkom absolútnej seriozity.

Ronald Štoffan