Directreal MM

Mário Moze ml.

Predaj realít a možnosť pomôcť s výberom správnej nehnuteľnosti je to čo ma baví. Obráťte sa na mňa a splním Vám sny o kvalitnom bývaní.


Moja ponuka

(15 nehnuteľnosti)

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo o mne napísali spokojní klienti. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Zoznam
Dlaždice

Moje najnovšie referencie

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo ste o mne napísali. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

S prácou makléra som bol spokojný.

Ervin Toth

Veľmi milý maklér so skúsenosťami a ochotný riešiť vzniknuté situácie k spokojnosti klienta.

Katarína Repaňová

Výborný, ochotný, profesionálny prístup a perfektná spolupráca. Využívanie najmodernejšej techniky pri nahrávaní a spracovaní nehnuteľnosti. Maximálna spokojnosť, plne odporúčam !

Michal Apjar

Som veľmi spokojný s prácou aj komunikáciou aj so službami. Môžem len odporučiť. Ak niečo budem v budúcnosti potrebovať určite využijem služby Direct Real znovu :)

Jan Cerovsky

S prácou realitnej kancelárie som bola spokojná maximálne. Bolo mi všetko zrozumiteľne vysvetlené, všetka práca urobená za mňa, čakala som len na inštrukcie. Dokonca som za nehnuteľnosť dostala o niečo viac, ako bola moja predstava. Cenu mi správne poradil vždy ochotný maklér Mário Moze ml. Ďakujem. Anna Sýkorová.

Ako ste si mohli všimnúť, my v Realitnej kancelárii Directreal máme záľubu v súťažiach. Každý mesiac oceňujeme jedného z našich maklérov ako "Maklér mesiaca". To je šanca zažiariť v rámci celej realitnej sieti a povoziť sa mesiac na krásnom automobile.

Maklér mesiaca
október 2020
maklér mesiaca
október 2020