Directreal Comfort

Ottó Majer

Našou jedinou chybou je naša dokonalosť.


Moja ponuka

(23 nehnuteľnosti)

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo o mne napísali spokojní klienti. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Zoznam
Dlaždice

Moje najnovšie referencie

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo ste o mne napísali. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Hľadala som byt v Dunajskej Strede, mala som šťastie v tom, že som oslovila makléra Otta Majera, ktorý vedel vyriešiť kúpu bytu, aj pre mňa, aj pre brata. Môžem len doporučiť, celá kúpa bytu prebehla úspešne.

Angelika Horváthová

Od firmy Directreal Comfort s maklérom, s p. Ottom Majerom som bola spokojná, nakoľko mi pomáhal predať byt, veľmi bol ústretový a doporučujem.

Helena Síposová

Bola som veľmi spokojná s maklérom. Je veľmi ochotný , prijemný, zdvorilý človek.Ďakujem za spoluprácu

Gizela Íroová

Bol som spokojný so službami makléra. Všetko prebehlo tak, ako bolo pôvodne dohodnuté. 

Platinum - Technologies s.r.o.

Dobrý deň,chcem sa Vašej realitnej kancelárii "Directreal" poďakovať za sprostredkovanie prenájmu mojej nehnuteľnosti.Vysoko si cením kvalitu Vášho makléra Otta Majera jeho profesionalitu, ľudskosť a korektný prístup. Ďakujem pánovi Majerovi za dlhoročnú spoluprácu. Verím, že Vaše služby využijem aj v budúcnosti. Maximálna spokojnosť.Prajem Vám všetko to najlepšie, hlavne veľa spokojných kli...

Anita Hervayová