Directreal Team

Emília Federičová

So záujmom si Vás vypočujem a ponúknem Vám odborné a transparentné riešenie.


Moja ponuka

(7 nehnuteľnosti)

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo o mne napísali spokojní klienti. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Zoznam
Dlaždice

Moje najnovšie referencie

Ďakujem všetkým zákazníkom a priateľom! Ďakujeme vám za dôveru, ďakujem za obchody, ktoré ste mi zverili. Vždy vám budem k dispozícii! Prečítajte si čo ste o mne napísali. Veľmi ma to motivuje do ďalšej práce.

Do mesiaca od zverejnenia ponuky na predaj bytu sme podpisovali zmluvu a to vďaka p. Federičovej, ktorá iniciatívne vytvorila vizualizáciu ako sa z veľkometrážneho 1 – izbového bytu rekonštrukciou stane 2 – 3 izbový byt. Ústretová, rýchla, ochotná riešiť akékoľvek požiadavky nás aj kupujúcej. Podpisom kúpnej zmluvy však jej služby nekončia, postarala sa dokonca aj o prepis elektriny a plynu za čo...

Martina Bočková

Som veľmi spokojný.

Igor Blaho

Ďakujem pani Federičovej za ochotu, ústretovosť a profesionalitu na vysokej úrovni. Vždy všetko jasne vysvetlené a promptne riešené. Vrelo odporúčam.

Jana Dzibelová

Veľká spokojnosť, profesionálny prístup. Ústretovosť, ochota a hlavne všetko pani Emília vybavila za nás.Ešte raz ďakujeme.

Mária Podhorcová

Ďakujem Vám za spoluprácu, za Váš profesionálny prístup a znalosti ohľadom realitného trhu. Boli sme veľmi spokojní. Jozef

Terézia Revayová