Kontakt

Radlinského 1
949 01 Nitra

Otváracie hodiny:

Po-Pia 9:00-12:00 13:00-17:00
So-Ne: po telefonickom dohovore

Follow Me QR kód

Hľadáte byt, dom, pozemok alebo iné nehnuteľnosti v meste Nitra a okolie ? Realitná kancelária Directreal Team ponúka široký výber nehnuteľností. V pravej časti tejto webstránky je sekcia vyhľadávania nehnuteľností v tejto kancelárií, kde môžete hľadať byty, domy alebo iné nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom.

Ak si želáte hľadať nehnuteľnosti na kúpu alebo predaj na celom Slovensku kliknite v hornom menu na sekciu nehnuteľnosti, alebo kliknite Nehnuteľnosti celé slovensko

Prezrite si naše nehnuteľnosti: 105

Exkluzívne

20

Makléri

5

Kancelária mesiaca

7

Referencie

64 


Radi by sme sa Vám predstavili ako realitná kancelária, ktorá si zakladá na serióznosti a profesionalite.  Samozrejmosťou pre nás sú presne definované podmienky spolupráce, individuálny prístup ku klientom a časová flexibilita. Ponúkame Vám služby na najvyššej úrovni s kompletným servisom, vrátane výberu najlepšieho spôsobu financovania Vašej kúpy.


Zastavte sa u nás v kancelárií, píšte, alebo telefonujte a my Vám radi vysvetlíme výhody exkluzívnej zmluvy, ktoré Vám ponúkame a tým rýchlejšie a efektívnejšie predáme Vášu nehnuteľnosť.


Výsledkom našej práce je Vaša spokojnosť, tak využite možnosť a pridajte sa k našim spokojným klientom.  Sme tu pre Vás, Directreal Team – tím Vašich osobných maklérov.


Ing. Marek Molnár, riaditeľ kancelárie

Naše TOP ponuky

TOP ponuka

Nebytové priestory - obchodné priestory - Predaj - Podnikajte vo svojom na perfektnom mieste

ID: 439844   

Okres: Nové Zámky
Obec: Šurany
Ulica: SNP 12
Maklér: Ing. Marek Molnár
Kancelaria: Directreal Team

275.000 €
TOP ponuka

Byty - 4-izb. - Predaj - Nadštandartné bývanie podľa vašich predstáv.

ID: 241419   

Okres: Nitra
Obec: Nitra
Ulica: Štúrova
Maklér: Ing. Marek Molnár
Kancelaria: Directreal Team

155.000 €